لودینگ

پشتیبانی سایت

چرا شرکت ما می تواند بهترین خدمات را ارائه دهد؟

میتوان گفت طراحی سایت جزو ابتدایی ترین کارهاست و قدم بعدی که میتواند ما را به اهدافمان برساند سئو و پشتیبانی از سایت طراحی شده است.

تیم پشتیبانی سایت برای شما چه کاری انجام میدهد؟
 

پشتیبانی سایت یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام شود و تنها داشتن یک وبسایت و رها کردن آن تاثیری در روند رشد کسب و کار شما نخواهد داشت.

suport
Hospedagem

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت چیست : پشتیبانی به خدماتی میگوییم که با کمک نرم افزار ها و یا سخت افزار های کامپیوتری یا دیگر وسایل الکترونیکی یا مکانیکی ارائه می شود. به طور کلی سرویس های پشتیبانی سعی دارند مشکلات کاربران یا محصولات را برطرف کنند.

پشتیبانی سایت شامل دو بخش پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی میشود

پشتیبانی فنی سایت به تمامی کارهایی گفته میشود که نیاز به تخصص و مهارت در آن هست ،رفع مشکلات  وب سایت و  به روز رسانی فنی و امنیتی وب سایت ایجاد مطالب و مقالات جدید بروزرسانی مطالب قبلی ..همه به عهده پشتیبانی فنی سایت است.

یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو بسیار پایین می آید یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. اینها همگی به این معناست که برای پایدار و مطلوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید.

  • پشتیبانی محتوا سایت مثل این می ماند که خانه ای نگهبان داشته باشد و حواسش به همه جا باشد.
  • پشتیبانی سایت شرکتی شامل به روز رسانی ، رفع مشکلات و درج محتوا و پیگیری برای نمایش میشود.

شرکت این افتخار را دارد خدماتی در رابطه با فناوری اطلاعات از جمله طراحی و خدمات امنیتی شبکه های رایانه ای و راه اندازی انواع سرویس های اینترنتی در کنار مشتریان و فعالان این حوزه که کسب و کار دارند.

خدمات پشتیبانی فنی سایت و خدمات پشتیبانی محتوا سایت و یکی دیگر از عمده خدماتی که میتوانیم تا ۶ ماه بعد از خرید از پیج شما داشته باشیم در زمینه طراحی سایت های اینترنتی و ارائه خدمات پشتیبانی سایت میباشد.