لودینگ

تولید محتوا و سئو

بهینه سازی, سئو
سئوی حرفه ای برای کسب و کار شما
 

برای بالا بودن توی نتایج جستجو نمیشه فقط یک سایت رو طراحی کرد و بعد توقع نتیجه داشت !

سوالی که پیش میاد اینه که چه کاری باید انجام بدیم تا بتونیم توی نتایج گوگل در بهترین جایگاه باشیم و جوابی نداره جز اینکه تولید محتوا و سئو رو شروع کنید.

بهتره قبل از اینکه بریم سراغ ارائه خدمات مجموعه فرا وی آی پی در این زمینه ، یک تعریف کلی داشته باشیم از سئو و بهترین راه کار ها رو بهتون معرفی کنیم.

 

چگونه تیم سئو می تواند کمک کند
 

تیم سئو با شناخت اهداف شما و بررسی بازار موجود و رقبا میتواند بهترین راه کار را به شما ارائه دهد.

services3
seo

سئو سایت چیست؟

( SEO مخفف Search Engine Optimization )  است.

سئو اشاره به بهینه سازی موتورهای جستجو و یا به روند بهینه سازی وب سایت میگویند . به زبان ساده تر کارهایی که باعث شود در نتایج جستجوی کاربران در گوگل بتوانند به راحتی سایت ما را ببینند.

بهینه سازی صفحات وب به این معنی است که شما در نتایج  موتور های جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.

سئو محتوا از اولین و اصولی ترین مباحث در زمینه سئو است که هر مدیر سایتی باید اطلاعات کافی و مورد نیاز راجع آن را داشته باشد تا  رتبه بیشتری را بتواند کسب کند در موتورهای جستجوی گوگل، منظور از سئو محتوی انتخاب عنوان مناسب و نوشتن روان مطالب سایت است. سئو و تولید محتوی به هم مرتبط است که  به نوعی میشود گفت به هم گره خورده  به این شکل که اگر شما تمامی تکنیک های سئو را رعایت کرده باشید و در موتور های جستجو رتبه خوبی گرفته باشید اما محتوی خوب و جذابی نداشته باشید و متن روان نباشد یا با موضوع مرتبط نباشد شانس زیادی برای اینکه در رتبه بالا بمانید  ندارید.

برای تولید محتوا مناسب رعایت ۳ اصل ضروریست تا خروجی خوبی را داشته باشیم،

جذاب بودن و سرگرم کننده بودن و کاربردی بودن محتوا برای کاربران، البته این نکته هم باید توجه کنید که موضوع سایت شما راجع چه چیزیست و و کاربران شما دارای چه رنج سنی هستند.

روش های تولید محتوابسیار زیاد است و از تنوع  زیادی برخوردار است در ادامه به ارائه چند روش برای تولید محتوا میپردازیم.

صفحه محصولات : این صفحه اصلی ترین جای وب سایت میباشد ،

  • اینفوگرافیک: تصاویر بزرگ که حاوی مقدار زیادی از داده ها در مورد یک موضوع خاص  میباشد از این جهت برای متن مناسب نمیباشد ، ولی در صورت  پسند کاربران می توانند به واسطه اشتراک گذاری های فراوان سال ها در اینترت بمانند و مورد استفاده قرار گیرند. طراحی یک اینفوگرافیک به خاطر اینکه به تحقیقات مختلف و نیروهای انسانی دارد می تواند کمی پر هزینه باشد.
  • واژه نامه ها : بیشتر مردم در گوگل به دنبال معنی و مفهوم برخی از اصطلاحات هستند ، اگر در یک صنعت تخصصی کار میکنید بهتر است معنی بعضی از واژه ها را در وب سایت خود قرار دهید تا با جستجوی آنها افراد زیادی به وب سایت ما سر بزنند.
  • ویدیو ها : با توجه به علاقه کاربران در دنیای مجازی به دیدن فیلم ها تهیه و آماده کردن ویدیو آموزشی و یا ویدیویی برای معرفی محصولات خود یکی از بهترین راه های جذب مشتری است.به جای نوشتن یک مقاله بلند چند خطی که باعث گیج شدن کاربران در سایت شما هم میشود بهتر است فیلمی تهیه کنید تا شامل کلمات کلیدی در توضیحاتش باشد.
  • پست های وبلاگ : وبلاگ یکی از راحت ترین و ساده ترین راه ها برای به وجود آمدن جریان منظمی از محتوا سئو سایت میباشد.در اصل پست های جذاب وبلاگ ها بیشتر لینک داده میشود سمت محصول ما در سایت و همین باعث قدرت دادن به سایت ما میشود.
 
seo-service
راه های بهتر شدن تولید محتوا براساس سئو سایت

برای بهبود در نتایج جستجو گوگل چند مرحله را باید رعایت کنیم

گام اول : هدف خود را مشخص کنیم

اینکه وب سایت ما درباره ی چه موضوعی است ؟ به دنبال فروش هستیم یا از طریق تبلیغات میخواهیم به کسب و کارمان رونق دهیم ؟ اهداف شما از سایت در تولید محتوا برای سایت تعیین کننده است.

گام دوم : شناخت از مخاطبان

اگر وب سایت شما برای نوجوانان و جوانان است بهتره ک از متن کمتر استفاده شود و بیشتر فیلم و عکس برای تولید محتوا استفاده کنیم. برای استفاده از فیلم هم بهتره فیلم ها آموزشی باشد .حال اگر وب سایت شما در سطح مدیران است باید مقاله در سطح بالاتری نوشته شود و بیشتر متن باشد تا عکس .

برای تولید محتوا سایت منابع مختلفی را مطالعه نمایید تا بهترین مطالب را بتوانید براساس سئو بنویسید.

گام سوم : تجزیه وتحلیل محتوا سایت

برای اینکه در رتبه بالا نتایج جستجوی گوگل باقی بمانیم باید دائما به روزرسانی کنیم مقالات را چون براساس الگوریتم های گوگل که دائما در حال به روز رسانی هستند محتوی را با کلمات کلیدی مناسب تولید کنیم ، همچنین میتوانیم از نرم افزار هایی برای بهبود مقاله خود استفاده کنیم ، این تجزیه وتحلیل اطلاعاتی را در رابطه با چکونگی ورود و بازدید وب سایت شما ارائه می کنند و هم چنین این اطلاع را به شما می دهند تا اینکه کاربران از کدام لینک ها وارد وب سایت شما شده اند . در زیر دو هدف عمده که از تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت  به دست می آورید را برایتان شرح می دهم .

سئو سایت به روش کلاه سفید

در این روش که مورد تائید موتورهای جستجو هست از نتایج حاصل از آن طبیعی است. یعنی  نویسنده بدون اینکه قصد گول زدن گوگل را داشته باشد با رعایت اصول رتبه صفحه خود را بالا میبرد.

سئو سایت به روش کلاه سیاه

در این روش برخلاف روش قبلی نویسنده قصد گول زدن موتورهای جستجو را دارد و اقداماتی را انجام میدهد تا رتبه بالایی بگیرد.

 

برای آنالیز رایگان سایت خود فرم زیر را پر کنید.

[contact-form-7 id="958" title="Home2 form"]
seo form